Naujienos  
Dienos centras  
Apie mus  
Istorija  
Mūsų projektai  
ESF projektas  
Neformalus ugdymas  
Paremk  
Kontaktai  
Rėmėjai  
Bendradarbiai  
Vaikams  
Archyvas  
Galerija  
Nuorodos  
 J. Pabrėžos g. 4,
Kretinga LT-97129
  tel.: +370 645 43478
 el.paštas:  sv.antanodc@gmail.comVAIKŲ DIENOS CENTRO DALYVIŲ TĖVELIAMS


Šiais Mokslo Metais kviečiame pasirinkti mūsų vaikų dienos centro siūlomą NEFORMALŲ ŠVIETIMĄ Programa “Būkit geri, jeigu galit”:

  • Pirmadieniais – trečiadieniais – vyresniųjų grupė (13-18 metų) – nuo 14:00 iki 18:00 val.
  • Antradieniais – ketvirtadieniais – jaunesniųjų grupė (7-12 metų) – nuo 13:00 iki 17:30 val.
Vaikai ateina po pamokų. Dienos centre ruošia pamokas, turi žaidimų ir bendravimo užsiėmimus, mokosi kulinarinių įgūdžių ir kartu su užsėmimų vadovais patys sau ruošia maisto patiekalus; mokosi tvarkos ir saviugdos; dalyvauja meniniuose: muzikos (dainavimo ir muzikavimo) ir dailės; sveikatinimo per sportą ir edukaciniuose sociokultūriniuose ir karitatyviniuose užsiėmimuose. Šiuos užsiėmimus ves profesionalūs specialistai – muzikantė, dailininkė, treneris, socialinė pedagogė ir renginių moderatorė.

Ir šiais metais vaikus atsivešime ir parvešime iš kaimų namo. (Aukštkavių, Kulūpėnų, Budrių, Baublių, Nausodžio, Jokūbavo).

Ir tėvams, ir vaikams vaikų dienos centro programa yra visiškai nemokama.

DOKUMENTŲ REGISTRACIJA, PRIĖMIMAS, SUTARČIŲ IR SUTIKIMŲ PASIRAŠYMAS 2018/2019 MOKSLO METAMS

Gerbiami vaikų dienos centro esamų ir būsimų dalyvių tėveliai, ir šiais mokslo metais, norintiems dalyvauti dienos centro veiklose reikės iš naujo pristatyti dokumentus:
  • prašymą dėl dalyvavimo Šv. Antano dienos centro Vaikų dienos centre, skirto direktorei 2018/2019 mokslo metams;
  • sveikatos pažymėjimą (gali būti kopija, tos pažymos, kurią teikėte mokykloje),
  • pažymą apie pajamas (iš kur gaunate - soc. pašalpos, ar įmonės, ar Darbo biržos, ar seniūnijos, ar Sodros),
  • vaiko gimimo liudijimą arba asmens kortelę (pasą) (jeigu tik ruošiatės ir nelankėte liki šiol vaikų dienos centro),
  • pažymą iš Seniūnijos apie šeimos sudėtį (jeigu kažkas keitėsi arba jeigu tik ruošiatės ir nelankėte liki šiol vaikų dienos centro)
Dokumentų registracija ir priėmimas:
pirmadienį; trečiadienį ir ketvirtadienį 2018-09-10; 2018-09-12; 2018-09-13 - nuo 10 iki 17 val. Šv.Antano dienos centre (J. Pabrėžos g. 4, Kretinga), tel. pasiteiravimui: 8-684-42674 Sima ir 8-645-43478 - Dienos centras, skambinti darbo dienomis ir darbo valandomis.

Kartu su dokumentu priėmimu bus pasirašomos abipusės Dienos centro ir tėvelių bei vaikų sutartys ir sutikimai dėl dalyvavimo Vaikų dienos centro veiklose ir užsiėmimuose.

Norintiems savo buvimu prisidėti prie dienos centro išlaikymo rinkitės mūsų NEFORMALAUS ŠVIETIMO PROGRAMĄ “Būkit geri, jeigu galit”, jūsų pasirinkimas ir sudaryta sutartis dėl jūsų vaiko dalyvavimo mūsų veiklose, padės išlaikyti bent vieną dienos centro veiklą. Šį NEFORMALAUS ŠVIETIMO PROJEKTAS YRA FINANSUOJAMAS per Kretingos r. Savivaldybės Švietimo skyrių, iš Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerijos lėšų.

LAUKIAME JŪSŲ.
2009-2018 J.Klietkutė Šv.Antano dienos centras |